Berisha publikon videon: Narkodrejtori i arrestuar për gjobëvënie keqtrajton mjekun

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar videon ku shikohet drejtori I policisë së Beratit duke dhunuar mjekun Edison Skendo.

Berisha shkruan në reagimin e tij se, dënon aktin banditesk të narkodrejtorit ndaj dr Edison Skendo dhe të gjitha aktet kriminale të narkoplicëve Edvin Kristaq të Edvin Mafise dhe gjeneral Hashashit.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Narkodrejtori i arrestuar per gjobvenie Hasan Ahmeti keqtrajton mjekun.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Mirembrema doktor Berisha! Video e Hasan Ahmetaj duke dhunuar mjekun Edison Skendo dhe vellain e tij. Me respekt

“Denoj aktin banditesk te narkodrejtorit ndaj dr Edison Skendo dhe te gjitha aktet kriminale te narkoplicve Edvin Kristaq te Edvin Mafise dhe gjeneral Hashashit”, shkruan Berisha.

Narkodrejtori i arrestuar per gjobvenie Hasan Ahmeti keqtrajton mjekun.Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sbMirembrema doktor Berisha! Video e Hasan Ahmetaj duke dhunuar mjekun Edison Skendo dhe vellain e tij. Me respekt Denoj aktin banditesk te narkodrejtorit ndaj dr Edison Skendo dhe te gjitha aktet kriminale te narkoplicve Edvin Kristaq re Edvin Mafise dhe gjeneral Hashashit.

Gepostet von Sali Berisha am Freitag, 17. April 2020