Ballina Aktualitet Gjendet e vdekur në banesën e saj e moshuara, jetonte e vetme

Gjendet e vdekur në banesën e saj e moshuara, jetonte e vetme

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjien 5 maji në Elbasan. Sipas burimeve, një grua e moshuar, e cila jetonte e vetme ka dyshohet se ka humbur jetën.

Ne vendngjarje ka shkuar policia, ambulanca dhe zjarrfikësja. Menjëherë në vendngjarje thuhet se, ka shkuar edhe e motra.

Ende nuk është e qartë se çfarë ka ndodhur, por thuhet se e moshuara jetonte në katin e pestë të një pallati.

Exit mobile version