Berisha publikon videon: Narkohorrat me uniformë më keq se gangsterë rrugësh!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar videon dhe mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, policia e ka marrë me forcë bashkë me vëllian e tij pse kishte thirrur “Rama ik”.

Qytetari shkruan se dy vëllezërit janë mbajtur për 4 orë në komisairioat edhe pse u kishin treguar lejen për të bërë Pazar.

Postimi i ish-Kryem inistrit Berisha

Narkohorrat me uniforme me keq se gangstere rrugesh!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital

Fytyra e shemtuar e narkopolicise se narkoshtetit te vetem ne Europe te Edvin Mafise! sb

Mirdita z.Berisha!

Une jam nje qytetar nga Korça quhem duke mos patur ku te ankohemi po ju shkruaj nje ndodhi timen..!

Dje me dt.13/04/2020 ..dola nga shtepia per te kryer disa sherbime per familjen…ne mes te rruges me ndalojne 4-5 police me ne krye shefin e rendit per korçen…Mariglen Jaçellari…dhe me kerkojne te shkoj me ta…pse ju them..!! ?? E dime neve tha…hajde…ore ca kini ju them..pse te vij..me marrin si bandite bashke me vellane..duke na goditur share dhe fyer dhe na çojne ne komisariat…ca kini ju them…lejen thote njeri ..urdhero i them…e shikoi u habit dhe iku..

Na mbajten 4 ore kot fare …por duke dale bllof sepse ishim te paisur me leje…dhe une ju thashe qe sa te dal do ju denoncoj…atehere na sollen nje formular bosh dhe na detyruan me force ta firmosim…duke mos ditur çte bejne sepse ne kishim autorizim….na thane keni kundeshtuar policet..po ku i them..!!??

E dime ne tha…mirepo shefin e rendit Mariglen Jaçellari e pashe para se te vinin policet perballe meje rreth 15 minuta me perpara….dhe une instiktivisht bertita “RAMA IK”..pas pak ai mer tel dhe vjen furgoni i policise te cilet si kafshe na moren zvarre pa asnje arsye…!!

Per te qene i sakte me poshte po ju dergoj lejen(autorizimin) si dhe nje video qe tregon sjelljen e ulet dhe barbare te shefit te rendit Mariglen Jaçellari!

Narkohorrat me uniforme me keq se gangstere rrugesh!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhitalFytyra e shemtuar e narkopolicise se narkoshtetit te vetem ne Europe te Edvin Mafise! sbMirdita z.Berisha..!Une jam nje qytetar nga Korça quhem duke mos patur ku te ankohemi po ju shkruaj nje ndodhi timen..!Dje me dt.13/04/2020 ..dola nga shtepia per te kryer disa sherbime per familjen…ne mes te rruges me ndalojne 4-5 police me ne krye shefin e rendit per korçen…Mariglen Jaçellari…dhe me kerkojne te shkoj me ta…pse ju them..!! ?? E dime neve tha…hajde…ore ca kini ju them..pse te vij..me marrin si bandite bashke me vellane..duke na goditur share dhe fyer dhe na çojne ne komisariat…ca kini ju them…lejen thote njeri ..urdhero i them…e shikoi u habit dhe iku…na mbajten 4 ore kot fare …por duke dale bllof sepse ishim te paisur me leje…dhe une ju thashe qe sa te dal do ju denoncoj…atehere na sollen nje formular bosh dhe na detyruan me force ta firmosim…duke mos ditur çte bejne sepse ne kishim autorizim….na thane keni kundeshtuar policet..po ku i them..!!??E dime ne tha…mirepo shefin e rendit Mariglen Jaçellari e pashe para se te vinin policet perballe meje rreth 15 minuta me perpara….dhe une instiktivisht bertita "RAMA IK"..pas pak ai mer tel dhe vjen furgoni i policise te cilet si kafshe na moren zvarre pa asnje arsye…!!Per te qene i sakte me poshte po ju dergoj lejen(autorizimin) si dhe nje video qe tregon sjelljen e ulet dhe barbare te shefit te rendit Mariglen Jaçellari.!

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 14. April 2020