Propaganda Facebook-iste e Edi Ramës! Bardhi: Çfarë është duke fshehur këtë herë?

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi shkruan në një reagim se, është alarmante që jemi mes vendeve me rriskun më të lartë dhe numrin më të ulët të testimeve!

Reagimi i plotë

Është alarmante që jemi mes vendeve me rriskun më të lartë dhe numrin më të ulët të testimeve!

Rama po gënjen sërish!

Çfarë po ndodh, pse është kaq i ulët numri i testimeve dhe cila është shifra reale e tamponëve që ka në dispozicion sistemi shëndetësor?

Edi Rama çfarë je duke fshehur këtë herë?