Paloka publikon videon: Shihni dhe gjykoni se si kameleoni ndryshon qëndrim sa herë i duhet për interesin e vet

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka publikuar një video ku shihet se si Rama premton dhe mashtron për gjithçka sipas interesit të tij.

Paloka shkruan se, Rama është i gatshëm të luajë çdo rol dhe çdo skenar me qëllimin e vetëm për t’u dukur si lideri i madh botëror.

Reagimi

Atehere kur duhej te merrte masa urgjente per te perballuar perhapjen e virusit sulmonte opoziten dhe median. Atehere kur duhej te ishte i qete perhapte panik tek qytetaret me vdekje e varre.

Eshte i gatshem te luaje cdo rol dhe cdo skenar me qellimin e vetem per t’u dukur si lideri i madh boteror.

Ne vendin qe ka numrin me te ulet te testimeve dhe buxhetin me te vogel ne ndihme te qytetareve te prekur nga situata e corona virus.

Shihni dhe gjykoni se si kameleoni Rama ndryshon qendrim sa here i duhet per interesin e vet👇

https://www.facebook.com/100008639860309/videos/2380534535577852/?id=100008639860309