Ballina Kryesore Berisha: Rama po falsifikon shifrat me virusin që të shpallë veten “kampion”

Berisha: Rama po falsifikon shifrat me virusin që të shpallë veten “kampion”

Keshilla jo miqesore per Edvini PPP Masken dhe Ndrikull Hajni Masken dhe ndonje tjeter qe keqshfrytezohet nga ata!
Mashtrues!

Per te thelluar me tej manipulimin, zvogeluar numrin e te infektuarve dhe sheshuar fare kurben dhe per tu vetshpallur vendin kampion me rastet me te pakta me covid 19 ju keshilloj
1 -Vazhdoni te kontrolloni rreptesisht linjen e testimeve siç beni deri sot
2- Mos gaboni qe te deçentralizoni se nuk do ta kontrolloni dot si deri tani
3-kontrolloni dhe testoni si deri me sot individe me kontakte me covid19
4-vecanrisht testoni sa me pak personel mjekesor se midis tyre ka perqindje te larte infeksioni
5- Kontrolloni sa me rrepte 127 qe te shpallin ne distance grip cdo temperature apo edhe kolle.

Miq, keshillat e mia jane nje sarkazme sepse kjo bande e kryesuar nga Edvin PPP Maska dhe ndrikull Hajni Maska nuk ka nevoje per keto keshilla pasi keshtu po vepron, po mashtron manipulon dhe fallsifikon cdo dite te dhenat e statistikat e epidemise me qellim qe te shpallen krejt me te miret e rajonit por dhe Europes! Aferim!! sb

Exit mobile version