Të babëzitur edhe në kohë kolere/ Nënkryetari i Bashkisë ndihmat e qytetarëve i merr për vete!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari nga Korça, i cili shkruan se, Nënkryetari i Bashkisë ndihmat e qytetarëve i merr për vete. Qytetari shkruan se, njëri ruante, tjetri nxirte gjërat nga bagazhi i xhipit të bashkisë.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Akuzon narko nenkryetarin e bashkise Korçe se ndihmat e qytetareve i merr per vete!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital.

Ketij i thone kujdes i narkoshtetit per qytetaret ne nevoje! sb

Pershendetje dr die reth ores 11:00 🕚 te mengjesit ne lagjn 4 te qytetit te korces te shpia e nen kryetarit te bashkis (kletjon kita) qendroi xhipi i bashkis dy her fuste kuti te medha me ushqime dhe qese me ndihma mu eren syt kur e pash e bera edhe foto, ka 4 makina lluksoze tre Audi edhe nje x5 shum faleminderit doktor ta dergoj e foto.

Njeri ruante njeri nxirte gjerat nga bagashi i xhipit te bashkis kletjon kita eshte ky ne krah te majte me te zeza kta te tjeret jan palacot e bashkis qe nxirnin qese me ushqime i futnin ne shpia e kti surat mallkuart tjeter faleminderit doktor anonim sepse duam te jetojm e te marim nonje ndihme