Dy raste të reja me Covid-19 në Kosovë, shkon në 63 numri i të infektuarve

Dy raste të reja me koronavirus në Prishtinë të Kosovës. Mësohet se dy personat janë banorë të lagjes Tokbashqe.

Mediet vendase raportojnë se të infektuarat janë një vajzë 29-vjeçe dhe një grua, 50-vjeç.

korona 8