Aksident tragjik në Fushë-Krujë, 3 të vdekur dhe 1 i plagosur

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fushë- Krujë, ku 3 persona kanë vdekur dhe 1 tjetër ndodhet në gjendje të rëndë.

Aksidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit të Borizanës, ku një automjet ka goditur një kamion nga pas, duke shkaktuar dhe bilancin tragjik.

aksident