Ndërron jetë në burg një i dënuar

Një i dënuar ka ndërruar jetë në burgun e Peqinit. Burime për abcneës.al bëjne me dije se viktima është Riza Dani.

I burgosuri ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme me dhimbje të forta barku. Ndërkohë kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, dhe pritet një sqarim nga autoritet lidhur me shkaqet e vërteta të vdekjes.

burgu fier