Mjeku denoncon te Berisha: Rama me Vilmën nuk ndalen: Na kërkojnë projeksionet javore për check-up

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një mjeku, i cili shkruan se, vazhdojnë të na kërkojnë projeksionet javore për check-up edhe në situatën e krijuar nga koronavirusi.

Postimi i plotë

Stop Çekapit Korruptiv te Edvin Çekap Kolekes dhe Ndrikull Vampire Nushit!

Miq, mjeket e familjes ne Shqiperi, ne vend qe te merren me luften kunder epidemise se koronavirusit qe e goditi vendin krejt te papregatitur, detyrohen vrapojne tere diten pas Çekapit ne menyre qe bastardet e bllokmeneve mizor Koleka Nushi te mbushin baulet me eurot qe ju vjedhin takspaguesve shqiptar.

Denoj me ashpersi kete krim te shemtuar dhe ju bej thirrje mjekeve te familjes, braktisini kete procedure korruptive dhe ndiqni me perparesi absolute problemet madhore te komunitetit qe krijon epidemia e coronavirusit!

Lexoni denoncimin e mjekut dixhital. sb

DOKTOR pershendetje! Jam mjek ne nje Q SH ne Mallakaster. Doja te dija nese eshte normale qe ne situaten e krijuar te vazhdojme me te famshmin checkup sepse nuk ka
nga ministria ndonje reagim lidhur me kete dhe vazhdojne te na kerkojne projeksionet javore . Ju kerkoj ndjese nese ju marr kohen. Me respekt