Reagimi i fortë i Palokës: E gjeti punën dhe Tao Palla…

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka reaguar pas padisë së socialistëve ndaj ish-Kryeministrit Berisha.

Paloka shkruan në reagimin e tij se, çdo denoncim që ka bërë Berisha, të nesermen e kanë konfirmuar vetë nëpër konferencat e shtypit përfaqësuesit e qeverisë (si për rastin e Durrësit apo Rogozhinës sot).

Reagimi i Palokës

E gjeti punen dhe Tao Palla. Te vetmen qe di dhe mund te bej ne fakt. Dergoi dhe nje here ne prokurori Berishen “per shpifje” dhe “perhapje paniku”, sigurisht me sugjerimin e kryepalles…

Çdo denoncim qe ka bere Berisha, te nesermen e kane konfirmuar vete neper konferencat e shtypit perfaqsuesit e qeverise (si per rastin e Durresit apo Rogozhines sot), “po hajde te terheqim vemendjen nga krimet dhe skandalet (si maskat e skaduara) duke çuar dhe nje here Berishen ne prokurori…”