Berisha publikon videon: Bllokimi i transportit me Italinë një mashtrim! Kompania me bashkëpronar Ruçin vazhdon…

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një video dhe mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, Qeveria flet për mbylljen e kufijeve me italinë, por kjo nuk është e vertetë. Kompania e autobuzave e quajtur “Arjani travel” qe është bashkëpronar Gramoz Ruçi vazhdon të funksonojë.

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Ky eshte bllokimi i transportit me Italine!

Nje mashtrim!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje doktorr. Qeverria flet per mbylljen e kufijeve me italine, por kjo nuk esht e vertet. Kompania e autobuzave e quajtur Arjani travell qe esht bashkpronar gramoz ruci vazhdon te funksonoi. Te pakten 500 pasagjer ne dit nga zonat e shenuara me rrezik te lart ne itali. Mjafton nje i infektuar ne autobuz dhe te gjith infektohen, udhetojn 24 ore ne kontakt me njeri tjetri posagjeret. Zoti i ruajt shqiptare.

Ky eshte bllokimi i transportit me Italine!Nje mashtrim!Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sbPershendetje doktorr. Qeverria flet per mbylljen e kufijeve me italin, por kjo nuk esht e vertet. Kompania e autobuzave e quajtur Arjani travell qe esht bashkpronar gramoz ruci vazhdon te funksonoi. Te pakten 500 padagjer ne dit nga zonat e shenuara me rrezik te lart ne itali. Mjafton nje i infektuar ne autobuz dhe te gjith infektohen, udhetojn 24 ore ne kontakt me njeri tjetri posagjeret. Zoti i ruajt shqiptare.

Gepostet von Sali Berisha am Mittwoch, 11. März 2020