Paloka: Asnjë armik e tradhëtar i Shqipërisë nuk ka shkuar kaq larg!

Nënkryetari i PD, Edia Paloka ka reaguar pas raportit të publikuar ku Shqipëria mban vendin e parë për aplikimet për azil, duke kaluar edhe vendet e Lindjes së Mesme.

Paloka shkruan në një postim në Facebook se, asnjë armik e tradhëtar i Shqipërisë nuk ka shkuar kaq larg!

Postimi i plotë i Palokës

Rama po perze shqiptaret e po behet gati te pranoj siriane e afrikane te cilet me pas, nje pjese (ata qe do mund te paguajne) t’i trafikoje nepermjet bandave te tij te trafikanteve drejt perendimit dhe te tjeret t’i perdore si skllever ne çiflikun e tij!
Asnje armik e tradhetar i Shqiperise nuk ka shkuar kaq larg!

1111 1