Kreu i PD Fier publikon videon: Ambulnca merr sërish nxënës me urgjencë nga shkolla Janaq Kilica

Kreu i PD Fier, Luan Baçi, publikon videon: Ambulnca merr sërish nxënës me urgjencë nga shkolla Janaq Kilica

Vazhdon pa siguria dhe rastet e alarimit ne shkollen Janaq Kilica, ambulanca, e urgjences e spitalit te Fierit po transporton nje nxenese.

Çfar ndodh ne kete shkolle?

A dolen analiziat e helmimit te djeshem dhe te para nje jave?

A jane marre masa, ashtu si tha Mimnistere Besa?

A jane shtuar masat e sigurise?

A jane te pergjegjshem institucionet drejtuese?

Ju jeni te gjithe te pa afte, te korruptuar, te pa pergjegjshem.

Videot jane te ketij momenti, sot dt, 05 , 03, 2020.

Turp per ju.

Hetimet duhet te fillojne, nga drejtuesit dhe separi te merret masat e pezullimit, per mos manipulim te ngjarjeve.

Gepostet von Luan Baci am Donnerstag, 5. März 2020

Gepostet von Luan Baci am Donnerstag, 5. März 2020