Berisha: Aq sa mund të ndahet tymi i zi nga bloza mund të ndahet Edvini nga krimi dhe droga!

Ish-Kryeministri Berisha në në shënim në profiling e tij në facebook duke iu referuar shkrimit të botuar në syri.net, ku ‘Rama pagoi Avdylajt për të strehuar familjet në hotelin e tyre’ shkruan ndër të tjera se Avdylajt janë xhani i Gjushit dhe Partisë dhe se ‘paratë duhet të mbeten brenda nesh dhe Partisë’

‘Avdylajt jane xhani i Gjushit dhe Partise!

Miq, atyre jo qe nuk ju konfiskuan pronat por perkundrazi nen moton “parate duhet te mbeten brenda nesh dhe partise”, ne komplekset e tyre hoteliere luksoze me preference te partise u sistemuan te demtuarit nga termeti dhe u paguan shuma te medha qindramijra euro per strehimin e tyre!

Ky eshte suksesi i madh i OFL! Aq sa mund te ndahet tymi i zi nga bloza mund te ndahet Edvini nga krimi dhe droga!

Ketu me poshte keni linkun e nje artikulli per kete problem. Sipas deshires mund ta lexoni. sb

Pas tërmetit – Qeveria Rama pagoi Avdylajt për të strehuar familjet në hotelin e tyre.