Kosova me grup të vështirë ndaj Greqisë e Sllovenisë në Ligën e Kombeve

Kosova do të përballet me një grup të vështirë në Ligën e Kombeve, pasi i ka rënë shorti të luajë me dy ndër kombëtarët më të forta në Ligën C, Greqinë dhe Slloveninë.

Kombëtares verdhekaltër i ra shorti – i mbajtur sonte në Amsterdam, të luajë në Grupin 3 të Ligës C në edicionin e dytë të Ligës së Kombeve.

Përveç Sllovenisë dhe Greqisë, Kosova do të përballet edhe me Moldavinë.

Screenshot 2 6