Përplasje me armë në Durrës, një i vdekur dhe një i plagosur

Një përplasje me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit. Nga informacionet e para mësohet se një person ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri.

Sipas të njëjtave burime, një tjetër person ka humbur jetën.

Rrethanat e kësaj ngjarje mbeten ende të paqarta. Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka bërë rrethimin e zonës.

Ende nuk ka një konfirmim nga policia lidhur me ngjarjen.

vrasje vlore 1