Video/ Dibra e lënë në harresë, Gjunkshi denonon: Premtimet e Ramës mashtrime për dibranët

Ish-deputeti i PD, Xhemal Gjunkshi ka publikuar një video ku shikohet gjendja e mjerueshme në rrugët e Dibrës. Gjunkshi shkruan se, Dibra është lënë në harresë, ku gropat, balta dhe pluhuri po shkatërrojnë jo vetëm automjetet por edhe jetën e banorëve.

Postimi i plotë

Dibra e lene ne harese!

Rruga e cila shfaqet ne pamje eshte rruga prane ish-SMT. Prej shume vitesh e lene ne harrese, ku gropat, balta dhe pluhuri po shkaterrojne jo vetm automjetet por edhe jeten e banoreve .

Degjojeni vete kryeministrin qe e nisi si genjeshtar dhe po e bitis si mashtrues profesionist!

Tre kryetare Bashkie kane pasuar njeri-tjetrin dhe sejcili me keq se tjetri, veç vjedhje , abuzim , shkaterrim te prones, asnje investim.

Ju kaloni vete çco dite aty dhe e shihni me syte tuaj , kjo eshte njera nga hyrjet e qytetit te Peshkopise…Turp!

Dibra e lene ne harese!Rruga e cila shfaqet ne pamje eshte rruga prane ish/ SMT . Prej shume vitesh e lene ne harrese , ku gropat , balta dhe pluhuri po shkaterrojne jo vetm automjetet por edhe jeten e banoreve .Degjojeni vete kryeministrin qe e nisi si genjeshtar dhe po e bitis si mashtrues profesionist !Tre kryetare Bashkie kane pasuar njeri-tjetrin dhe sejcili me keq se tjetri, veç vjedhje , abuzim , shkaterrim te prones, asnje investim.Ju kaloni vete çco dite aty dhe e shihni me syte tuaj , kjo eshte njera nga hyrjet e qytetit te Peshkopise…Turp !

Gepostet von Xhemal Gjunkshi Faqja Zyrtare am Donnerstag, 27. Februar 2020