Tragjedia në Bulqizë, Basha i shpreh ngushëllime familjarëve

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka shprehur ngushëllime familjarëve për tragjedinë e ndodhur në Bulqizë ku humbi jetë një nën me dy fëmijët e saj si pasojë e rrjedhjes së gazit.

Reagimi i kryetarit Basha

Me tronditje dhe dhimbje ndoqa lajmin për tragjedinë në Ostren të Bulqizës ku humbën jetën një nënë dhe dy fëmijët e saj. Shpreh ngushëllimet e mia të thella për familjen Tolaj dhe uroj shërim të shpejtë vajzës tjetër të familjes që po merr ndihmën mjekësore.

bbbbb