E patë mbrëmë çfarë Kryeministër monstër kemi?! Reagimi i ish-deputetit

Ish-deputeti dhe ish-kryetari i PD Elbasan, Aurel Bylykbashi ka reaguar me një shënim në Facebook pas paraqitjes së djeshme të kreut të qeverisë në emisionin “Opinoin”.

Ai nuk kursen ironinë në postimin e tij.

Postimi i tij i plotë
E pate mbreme cfare kryeminister monster kemi??!!

Oerd!! Te pergjerohem!!

Mbaroje sa me pare ate, Reformen Zgjedhore!!

auto aurel1581679855