Berisha ‘zbërthen’ kodin “KÇK” të Ramës (Foto)

Teksa qeveria vijon show-n dhe propagandën me aksionin anti-KÇK, ish-Kryeministri Sali Berisha bën një postim epic në profilin e tij në Facebook.

Duke iu referuar “KÇK”-së (Kap ça të kapësh), Berisha çkodon termin e përdorur nga kryeministri Edi Rama.

“Një kuptim popullor i fjalës kod KÇK”, shkruan mbi meme ish-Kryeministri Sali Berisha.

edirama1581612628