“Jam shefi i KÇK-së, dola në terren!”, Berisha publikon foton

Aksionet e qeverisë kundër KÇK-së janë kthyer në subjekt memesh dhe ironie në rrjetet sociale.
Një prej këtyre memeve u bë virale së fundmi. Ajo tregon kryeministrin Edi Rama teksa vendos gjoba në rrugë, sipas një videoje që ai shpërndau para disa vitesh.

Kjo foto u shpërnda edhe nga ish-kryeministri Sali Berisha.

“Shefi i bandës antikushtetuese KÇK!”, shkruan Berisha në një postim në Facebook.

kck 1