Video/ Çfarë “halli” ka Subashi që i qahet Ramës?

Kryebashkiaku i Fierit Armando Subashi është bërë personazhi kryesor i pasmbledhjes së sotme të kryesisë së Partisë Socialiste.

Siç e shihni dhe në videon e mëposhtme ai pas përfundimit të mbledhjes shoqëron kryeministri Edi Rama drejt automjetit të tij, ku duket se po i “qan” ndonjë hall kreut të qeverisë.

Më pas Subashi kthehet dhe gjatë rrugës përballet me gratë socialiste: Etilda Gjonajn; Evis Kushin dhe Ogerta Manastirliun, të cilave duket se iu tha ndonjë batutë pasi largohen të buzëqeshura.

Më pas te dera e selisë, Subashi takon kryeparlamentarin Gramoz Ruçi ku dhe me të bën një bisedë të shkurtër në këmbë. Ndoshta dhe Ruçit po i “qante” të njëjtin hall që i “qau” dhe Ramës.