Rrihet kryebashkiaku i Ramës

Ish-Kryeministri Sali Berisha shkruan në një postim në Facebook se, kryebashkiaku i Elbasanit, Gledjan Llatja është dhunuar nga banda e dhenorit të Qazim Sejdinit, ish-kreut të Bashkisë Elbasan. Denoncimi ka ardhur në adresë të Berishës nga një qytetar i Elbasanit.

“Rrifet dhe bëhet peshk ne dru narkokreu monist i bashkisë të Elbasanit”, shkruan Berisha.

Postimi i plotë

Rrifet dhe behet peshk ne dru narkokreu monist i bashkise te Elbasanit!
Lexoni denoncimin e qyretarit dixhital. sb

Pershendetje doctor Berisha po te percjell nje lajme nga Elbasani jone i bukur kryetarin e bashkis Gledjan llatja e ka ber peshke ne dru para nje jave nga vet bandad e bashkise sepse nuk eshtë bindur urdhrave te dhendrit te Qazim Sejdinit.

Te lutem anonim se jane shum te rrezikshem per ne qe jetojme ne Elbasan..te pershendes…

2 4