Rama var në qafë një shushunjë për t’u kururar! “Nuk e dija që shushunjat pijnë gjakun e shushunjës”…

Genc Sejko, i njohur ndrshe si njeriu i memeve, ka ironizuar përmes një postimi në rrjet Kryeministrin Edi Rama. Reagimi i Sejkos ka ardhur pasi mbrëmjen e djeshme gazetari Arjan Çani zbuloi se vite më parë Rama ka pasur një problem shëndetësor dhe i kishin vënë në qafë një shushunjë.

“Përveç hernies Edi Rama vuan edhe nga sinoziti. Një miku i tij e ka çuar tek një mjek mbahet si mjeshtër i madh i shytave dhe i kishte vënë edhe një ushunjëz në qafë o plak”, u shpreh Çani në emisionin që drejton vetë “Zonë e Lirë”.

Ndërkohë, Sejko shkruan ‘Rama kurohet me shushunja’ deklaroi mbrëmë Çani. U habita; sepse nuk e dija që shushunjat pinë gjakun e shushunjës”.