Urdhëri i Ramës, Bajrët të mos preken, Berisha: Sukses i ri i SPAK dhe KÇK të Edvin Mafisë!

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari nga Shkodra, i cili shkruan se, me urdhër thuhet direkt të Edvin Mafisë, SPAK nuk e mori përsipër të hetonte dosjen e bandës më të frikshme të Shkodrës ku ka përdhunuar, vrarë, plagosur e gjobitur shkodranët në këto 7 vite.

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Sukses i ri i SPAK dhe KÇK te Edvin Mafise!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital

Urdheri i Edvin Mafise Bajret jane te paprekshem! sb

Pershendetje zoti Berisha !

Sot Shkodra u godit dy here nga qeveria dhe drejtesia e kapur e Edivin Bardhok Bajrit. Me urdher thuhet direkt te Edvin Mafise SPAK nuk e mori persiper te hetonte dosjen e bandes me te frikshme te Shkodres ku ka perdhunuar vrare plagosur gjobitur shkodranet me keto 7 vite.

OFl nuk sekuestroi asgje nga Bardhok Planaj ku ai zoteron nje pallat 20 katesh dhe rreth 30 dyqane e biznese ne Shkoder. Ai zoteron rreth 15 makina dhe nje ferrari me vlere 100 mine euro. Keto dy grupe kane mbushur shkodren me droge dhe krim ku jane shkaku kryesor se pse qyteti po zbrazet. Ushtaret e tyre bejne beteje ne Shkoder ku plagosin qytetaret e thjeshte. Keto kalbesira duhet ti shporrim nje ore e me pare.