Paloka-Ramës: “Justifikoje edhe këtë…” (Foto)

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ironizoi përmes një postimi në rrjet paketën anti-KÇK, e cila ka hyrë në fuqi dhe prej ditës së djeshme, ka nisur zbatimi. Sot Operacioni Forca e Ligjit tha se personat që janë subjekt i anti-KÇK kanë në dispozicion 48 orë kohë për të provuar se pasuritë e tyre janë të ligjshme.

Ndërkohë Paloka në një postim shkruan se “brenda 48 orëve të gjithë kriminelët duhet të vertëtojnë si i kanë bërë pasuritë e tyre ndryshe…”, ndërsa postoi foton e mëposhtme ku shfaqet Kryeministri Rama duke i mbajtur një fjalim efektivëve të OFL-së dhe vila e tij në Surrel.

3 3