Basha videomesazh: Shqiptarët meritojnë të dëgjohen me vëmendje dhe të trajtohen me dinjitet

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka shpërndarë në rrjet një videomesazh për qytetarët.

“Shqiptarët meritojnë të dëgjohen me vëmendje dhe të trajtohen me dinjitet.
#PotëDëgjoj”, shkruan Basha.

Ecje

Shqiptarët meritojnë të dëgjohen me vëmendje dhe të trajtohen me dinjitet. #PotëDëgjoj

Gepostet von Lulzim Basha am Montag, 3. Februar 2020