Basha i përgjigjet Ramës: I rrethuar nga kriminelë e mafiozë ka frikë nga hija e vet

Kreu i opozitës, Lulzim Basha i është përgjigjur Edi Ramës në lidhje me aktin normativ anti-KÇK.

Basha shkruan në Twitter se, Rama ka frikë nga hija dhe ligjet e tij.

Reagimi i plotë i kreut të opozitës, Basha

Rama ka frikë nga hija e vet. Është tmerruar nga ligjet e veta. I rrethuar nga kriminelë e mafiozë, ai vazhdon ti mbrojë ata me gjithçka ka në dorë. Edi Rama gënjen sa herë që hap gojën; pretendon se po lufton krimin kur në fakt mishërimi më i qartë i KÇK është…vetë qeveria e tij.

1 2