Ironaia e Palokës: “Rama do thotë se i bëri analizat vetë dhe nuk ishte kokainë”…

Opinioni publik u trondit ditën e djeshme nga pamjet e publikuara në media, ku shihej një kryebashkiak socialist teksa merrte kokainë në një lokal.

Pasi u publikua emri i kryebashkiakut Lefter Alla i Bulqizës se thithte kokainë në ambiente publike, pati shumë reagime.

Vetëm Rama dhe Partia Socialiste nuk reaguan.

Nënkryetari i PD, Edi Paloka e ka ironizuar heshtjen e Edi Ramës për këtë çështje.

“Sot pritet të dalë Rama e të thotë: “I bëra unë analizat në një laborator privat. Nuk ishte kokainë…”, shkruan Paloka.