Nisi uragani studentor kundër kryemashtruesit, Berisha thirrje qytetarëve të mbështesin studentët

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar videon e nisjes së protestës së studentëve kundër qeverisë.

Berisha u ka bërë thirrje qytetarëve që të mbështesin studentët.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Nisi uragani studentor kunder kryehorrit dhe kryemashtruesit te studenteve dhe shqiptareve Edvin Kristaq Hajduti!

Ju bej thirrje qytetareve te mbeshtesin studentet! sb

Nisi uragani studentor kunder krehorrit dhe kryemashtruesit te studenteve dhe shqiptareve Edvin Kristaq Hajduti!Ju bej thirrje qytetareve te mbeshtesin studentet! sb

Gepostet von Sali Berisha am Mittwoch, 22. Januar 2020