Ballina Aktualitet Keshi shpërblehet për vjedhjen e votave në Dibër, emërohet Drejtor i…

Keshi shpërblehet për vjedhjen e votave në Dibër, emërohet Drejtor i…

Arben Keshi, emri i të cili doli në përgjimet e Bild për vjedhjen e votive në Dibër, është emëruar Drejtor i Qendrës Balneare Peshkopi. Emërimi është bërë nga kryetari I Ramës për Bashkinë e Dibrës, Dionis Imeraj.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Hajduti i Votave Keshi shperblehet me postin e drejtorit!

Vjedhja e votes ne narkoshtet eshte merite. Sb

Pershendetje Doktor!

Prej afro nje muaji, Dionis Imeraj kryetari i emeruar nga Edvin Rama ne krye te Bashkise Diber ka emeruar Drejtor te Qendres Balneare Peshkopi kryehajdutin e zgjedhjeve te vitit 2016 ARBEN KESHIN, i cili eshte i perfshire ne Dosjen 184 te Dibres dhe duhet te jete pas hekurave eshte graduar drejtor i llixhave te Peshkopise! Ju lutem bejeni publike.

Exit mobile version