Aksident i rëndë, një i vdekur nga përplasja e dy makinave

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot rreth orës 13:00 në aksiden Lezhë-Shkodër, pikërisht në fshatin Piraj, ku si pasojë ka mbetur i vdekur një person.

Bëhet e ditur se, viktima quhet Ndue Marku dhe është 70 vjeç.

Nuk ka ende detaje për shkaqet e eaksidentit, por mësohet paraprakisht se janë përplasur dy makina.

Policia gjendet në vendin e ngjarjes për të zbuluar shkaqet e aksidentit.

aksident