Pas Tiranës dhe Rrëshenit, krimi godet edhe Shkodrën! Të shtëna me armë drejt një banese

Një ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Grudë të Shkodrës.

Burime paraprake bëjnë me dije se është qëlluar me armë ndaj një banese, ndërsa nuk ka ende të dhëna mbi dëme në njerëz.

Mësohet se të shtënat kanë ardhur nga dy persona, ndërsa nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.
Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes.

vrasje1