Çfarë po ndodh? Zjarr në zyrat e njësisë bashkiake nr.9 në Tiranë

Një zjarr ka rënë nw zyrat shtetëtore të njësisë bashkiake nr.9 në Tiranë. Abc News ka siguaruar pamje nga vendi ku ka rënë zjarri.

Shihen ende shtullungat e zeza të tymit që dalin nga dritarja.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar 10 punonjës dhe 3 automjete zjarrfikëse. Dyshohet se zjarri është shkaktuar nga një ngrohëse.

Pamjet nga Bulevardi Zogu i Parë ku ndodhen njësia bashkiake nr. 8, nr.9 dhe disa institucione të tjera shterore. /abcnews.al