Reagon Berisha: Valle mbi dhimbjen, gjakun, sakrificën e bijve dhe bijave të Kosovës!

Ish-Kryeministri Berisha ka reaguar sërish për Mini Shengenin ballkanik, samit i cili u mbajt në Tiranë.

“Valle mbi dhimbjen, gjakun, sakrificën e bijve dhe bijave të Kosovës! sb”, shkruan Berisha në një postim në Facebook.

Rama vucic1 Copy