Zbulohet skandali! Ministri i Brendshëm bëri ndërhyrje tek Kavalishenca për suita dhe orgji…

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një denoncim në rrjetet sociale në lidhje me ndërtesën e shembur tek Kavalishenca në Durrës.

Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili shkruan se, ish-ministri Sajmir Tahiri ka bërë ndërhyrje të thella në godinë për suita për vete dhe për orgji për bandën e tij.

Postimi i plotë

Narko ministria e brendshme fsheh gjurmet e krimit shteteror ne ndertesen e Konvaleshences!

Sajmir Trafiku kishte bere nderhyrje te thella per suita dhe orgjira!

Lexoni denoncimin e punonjesit dixhital. sb

Mirmengjes i ndertuar. Permbrem naten rreth ores 2 Edhe mbrem filloi pastrimi I inerteve fshehurazi te kovalishenca, obiekti u shemb per arsye Sepse vet saimir tahiri beri ndertim pa leje Aty siper obiektit nderhy ri ne struktur per te bere suita per vete dhe banden e iorgive , prokuroria ne ate koh filloi Nje procedim penal per te Por si gjithmon u mbyll kete e di i gjith personeli Aty e di e gjith policia ne plepa dhe I gjith mileti ne plazh. Nese te duet info me Shume me thuaj.

tahiri 3

termeti1575451251

termet11575038363

termeti ne thumane