Maskat i grabisin 15 mijë euro qytetarit sapo i tërhoqi nga banka

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Burrel. Një person është grabitur me armë zjarri vetëm pak momente pai ka dalë nga banka ku tërhoqi 15 mijë euro.

Sipas burimeve mediatike, grabitësit i zunë pritë viktimës në fshatin Derjan.

Mësohet se autorët ishin të maskuar dhe me makinë.

Personi i grabitur është identifikuar me inicialet D.B dhe dyshohet se grabitja është kryer nga disa persona.

vjedhje maska terror