Video/ Rama në disekuilibër mendor! Reagon ish-Presidenti: A i thoni dot normal këtij, o shqiptarë të mirë?

Video e një momenti kur kryeministri Edi Rama ngre në ajër një fëmijë vetëm disa muajsh dhe i thotë ‘o do të të bëj të qeshësh o s’ka’, u komentua shumë në rrjetet sociale.

Kjo video është postuar edhe nga ish-Presidenti Nishani që shkruan:

‘Shiheni se deri ku mund të shkoi disekujlibri dhe rreziku ndaj një populli të pambrojtur. A i thoni dot normal këtij, o shqiptarë të mirë??’

Shiheni se deri ku mund të shkoi disekujlibri dhe rreziku ndaj një populli të pambrojtur..A i thoni dot normal këtij, o shqiptar të mirë ??

Gepostet von Bujar Nishani am Montag, 2. Dezember 2019