Rama i shpjegon Rrajës se si do të luftojë krimin!!!

Edi PALOKA

Do te ishte nje “Stand up comedy” ne se ai qe po jep “shfaqje” prej oresh , nuk do te ishte ne karrigen e kryeministrit te vendit te cilin ai dhe askush tjeter e ka kthyer ne parajsen e krimineleve dhe oligarkeve.

Ne fakt edhe sot komentet jane te teperta, mjafton te shohesh “auditorin”. Rama po i shjegon Rrahman Rrajes se si do te zhduke folete e krimit… nderkohe qe nipi i Rrajes akuzohet per atentat ndaj nje prokurori (te kercenuar nga Rama) dhe i biri per perdhunim.

77109398 2267552360209404 3513431317125529600 n Copy

rama rraja1538212026