Ballina Kryesore 6 vjet pa Olldashin, Basha poston foton me Glaukun, të birin e...

6 vjet pa Olldashin, Basha poston foton me Glaukun, të birin e Sokolit

6 vjet pa Sokol Olldashin, por Basha ka një dedim të veçantë përmes një fotoje me të birin e Sokolit, Glaukun.

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha e ka përkujtuar në një mënyrë të veçantë ish deputetin e ndjerë Sokol Olldashi.

Ai ka ndarë më ndjekësit e tij një foto me djalin e Olldashit, Glaukun ku shkruan se ai ‘do të ishte krenar të shikonte se si djali i tij i madh, Glauku, po ecën ne gjurmët e tij’.

Ja postimi i plotë i Lulzim Bashës:
Sokol Olldashi do të ishte krenar të shikonte se si djali i tij i madh, Glauku, po ecën ne gjurmët e tij. Jam i bindur se Glauku, të rinjtë demokratë dhe rinia shqiptare do ta përmbushin me sukses misionin e Shqipërisë si gjithë Europa.
Na mungon Sokoli

Exit mobile version