Tualeti i Librazhdit shfarosi pyjet për ca miliona më shumë, Malltezi publikon videon

Kreu i Departamentit të Mjedist në PD, Jamarbër Malltezi ka publikuar një video ku shikohen kamionët që transportojnë dru nga pyjet e Librazhdit. Malltezi shkruan në postimin e tij në Facebook se, me këtë video të tualetit të Librazhdit që shfarosi pyjet për ca miliona më shumë, ju uroj natën e mirë.

Postimi i Malltezit

Mirembrema, dhe me kete video te tualetit te Librazhdit qe shfarosi pyjet per ca miliona me shume, ju uroj naten e mire. Mos eshte heq moratoriumi? ku jane policia, inspektoret, prokuroret?

Mirembrema, dhe me kete video te tualetit te Librazhdit qe shfarosi pyjet per ca miliona me shume, ju uroj naten e mire. Mos eshte heq moratoriumi? ku jane policia, inspektoret, prokuroret?

Gepostet von Abi Malltezi am Montag, 18. November 2019