Shpërthen ish-deputeti i “Rilindjes”: Si nuk mbaruan idiotët në këtë vend!

Ish-deputeti i rilindjes, Eduart Ndocaj, ka shfryrë ndaj atyre pak militantëve që besojnë ende se Edi Rama mund të bëjë Shqipërinë.

Përmes një postimi në Faceook, Ndocaj shfryn ndaj rilindësve duke i quajtur idiotë ata që besojnë ende tek Edi Rama, dhe presin shpëtim nga kryeministri që po e çon vendin drejt greminës.

Postimi i Ndocajt

Si nuk i mbaruan idiotet ketij vendi…

Screenshot 17 8