Ballina Aktualitet Skandal rilindas! Drejtori i policisë rreh oficerin për një femër!

Skandal rilindas! Drejtori i policisë rreh oficerin për një femër!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh ku denoncohet se, kryepolici i Beratit ka dhunuar një efektiv për një femër, një ditë më parë.

Berisha, përmes një statusi postuar në faqen e tij në Facebook, zbulon se mesazhin ja ka dërguar një efektiv policie.

“Denoncon narkodrejtorin Hasan H, i cili ne gjendje te dehur shtron ne dru oficerin e policise! Lexoni mesazhin e policit dixhital. sb”, shkruan Berisha, e më tëj publikon mesazhin.

Pershendetje Doktor.

Jam inspektor policie dua t’u jap nje informacion eskluziv. Dje pasdite ne oborrin e policise Berat narkodrejtori i policise Hasan Hametaj ne gjendje te dehur ka rrahur nje oficer policie te quajtur Albi. Sot gjith diten e kan mbajtur te izoluar qe mos te bente denoncim ne prokurori kete djalin. Sherri thon qe ka lindur per nje femer. Anonim te lutem dhe postojeni se esht gjynah per ate djal.

Exit mobile version