Ballina Aktualitet Berisha publikon dokumentat: Rama urdhëron Bankers t’i shesë naftën Armo-s të kontrolluar...

Berisha publikon dokumentat: Rama urdhëron Bankers t’i shesë naftën Armo-s të kontrolluar nga…

Ish-Kryemin istri Berisha shkruan në një postim në Facebook se, Rama me Don Djall Agaçion urdhëron në shkelje të çdo ligji nëpërmjet Autoritetit të Konkurencës, kompaninë private Bankers t’i shesë naftën kompanisë Armo të kontrolluar kryekeput nga mafia e naftës, Edvin Mafia, Don Djall Agaçio dhe Besniku i partisë!

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Rama me Don Djall Agacion urdheron ne shkelje te cdo ligji nepermjet Autoritetit te Konkurences, kompanine private Bankers ti shese naften kompanise Armo te kontrolluar kryekeput nga mafia e naftes, Edvin Mafia, Don Djall Agaçio, Besniku i partise!

Denoj me ashpersine me te madhe kete nderhyrje brutale ne tregun dhe marredheniet tregtare te nje ndermarrje private nga mafia e narkoshtetit me ne krye kreun e meduzes Edvin Kristaq Mafine.

Kjo nderhyrje perben nje gjobe te vertet ndaj kompanise Bankers, e cila ka nderprere shitjen e naftes kompanise shteterore Armo pasi kjo e fundit nuk paguan naften qe blen sepse parate e saj vidhen nga mafia shteterore e naftes! sb

Exit mobile version