Basha videomesazh të veçantë: Megjithë sfidat që kemi përpara, i yni është një vend mahnitës…

Lideri i opozitës, Lulzim Basha ka publikuar sot një video mesazh të veçantë. Basha ka publikuar në faqen e tij sociale, Facebook një video të realizuar në Shqipëri në bukur.Në fund të video vetë Basha jep një mesazh për të gjithë shqiptarët.

Postimi i kryetarit Basha

Megjithë sfidat që kemi përpara, i yni është një vend mahnitës, me njerëz të talentuar dhe plot potenciale të jashtëzakonshme. Është koha që së bashku ti vëmë në jetë.

Megjithë sfidat që kemi përpara, i yni është një vend mahnitës, me njerëz të talentuar dhe plot potenciale të jashtëzakonshme. Është koha që së bashku ti vëmë në jetë.

Gepostet von Lulzim Basha am Donnerstag, 24. Oktober 2019