Rama që kur u legalizua si gruaja e Bilalit është bërë një kryeministre shumë tërheqëse dhe simpatike

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka ironizuar deklaratat e kryeministrit Edi Rama. Në një postim në Facebook, Vasili ironizon duke u shprehur: “Edi Rama qe kur eshte legalizuar si gruaja e Bilalit eshte bere vertet nje kryeministre shume terheqese dhe simpatike”.

Postimi i Vasilit

Kryeministrja jone simpatike Edi Rama!?

Edi Rama qe kur eshte legalizuar si gruaja e Bilalit eshte bere vertet nje kryeministre shume terheqese dhe simpatike.

Sot Kryeministrja Rama tha:

“55 gra, nëse janë të organizuara, zmbrapsin 55 mijë burra”.

Kryeministrja Rama eshte nje nder 55 grate, ndaj mos e kerkoni më ne mes te 55 mije burrave.

Ta gezojme te paren Kryeministre ne historine e Shqiperise.