Arrestohet shefi i objekteve në policinë e Tiranës dhe nipi i tij

Policia arrestoi ditën e sotme shtetasin Dilaver Kalaja, me detyrë shefi i objekteve në komisariatin nr 1 në Tiranë. Por në një njoftim të dytë, policia bën me dije se ka arrestuar edhe nipin e shefit të policisë

Gjatë operacionit policia ka vënë në pranga disa persona.

Ndërkohë që një efektiv policie u arrestua nën akuzën e trafikut të lëndëve narkotike.

Gjatë momentit të arrestimit në banesën Kalasë u gjet një armë automatik, që e mbante pa leje.

Dilaver Kalaja u ndoq nga policia nga Kakavija në Tiranë, ku më pa u prangos në banesën e tij.

policia