Berisha publikon videon: Presidenti Macron i heq maskën monstrës së integrimit

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar një video të Presidentit të Francës, Macron, i cili çjerr maskën gënjeshtrës së Ramës që tha se, vetëm Franca ishte kundër hapjes së negociatave.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Mashtrimi si maska e të pafytyrit!

Pasi bllokoi 4 vite me radhë çeljen e negociatave dhe me dt 18 tetor u përjashtua nga gara me karton të kuq Edvin Bllokim Ha…. mendon se mund të mashtrojë shqiptarët duke iu thënë se vetëm Franca e bllokoi çeljen e negociatave, ndërkohe që Presidenti Macron i heq maskën monstrës së integrimit dhe deklaron se çeljen e negociatave me Shqipërinë e kundërshtuan shumica e vendeve të BE. sb

Mashtrimi si maska e te pafytyrit!Pasi bllokoi4 vite me tradhe çeljen e negociatave dhe me dt 18 tetor u perjashtua nga gara me karton te kuq Edvin Bllokim Ha…. mendon se mund te mashtroje shqiptaret duke iu thene se vetem Franca e bllokoi çeljen e negociatave, nderkohe qe Presidenti Macron i heq masken monstres se integrimit dhe deklaron se çeljen e negociatave me Shqiperine e kundershtuan shumica e vendeve te BE. sb

Gepostet von Sali Berisha am Montag, 21. Oktober 2019